Fizikai, segéd, betanított munka

Álláslehetőség operátor munkakörben Balatonbogláron

Munkavégzés helye: Balatonboglár
2020. 02. 12. 15:19

Seven elektronika Hungary Kft. keres operátorokat a megnövekedett rendeléseinek kielégítéséhez.

Ebben a keresésben a gyakorlattal rendelkező jelöltek jelentkezését várjuk, de a gyakorlat nélküliek betanítása is lehetséges, a sikeres felvételi elbeszélgetés, teszt esetén.

Nyugdíjasok és rehabilitáltak jelentkezését is várjuk.

Amennyiben a jelentkező rehabilitált státusszal rendelkezik, kérem hozza megával az azt  alátámasztó dokumentumokat.

Feladatok:

  • Elektronikai panelek, berendezések beültetéséhez, javításához, összeszereléséhez kollégákat keresünk, Balatonboglárra.

Elvárások:

  • A munkakörrel szembeni elvárások: a hatékony munkavégzésre való törekvés, csapatmunka, precizitás.
  • Rehabilitáltak jelentkezését is várjuk!

Előnyök:

  • Elektronika terűleten szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Bérezés, megállapodás szerint!
  • A műszakpótlék napi 2500Ft.
  • Munkábajárás támogatása 15 ft/km.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése