Lejárt hirdetés

Álláslehetőség operátor munkakörben Balatonbogláron

Seven elektronika Hungary Kft.

Betanított munka

Munkavégzés helye: Balatonboglár

2020. 02. 12. 15:19

Seven elektronika Hungary Kft. keres operátorokat a megnövekedett rendeléseinek kielégítéséhez.

Ebben a keresésben a gyakorlattal rendelkező jelöltek jelentkezését várjuk, de a gyakorlat nélküliek betanítása is lehetséges, a sikeres felvételi elbeszélgetés, teszt esetén.

Nyugdíjasok és rehabilitáltak jelentkezését is várjuk.

Amennyiben a jelentkező rehabilitált státusszal rendelkezik, kérem hozza megával az azt  alátámasztó dokumentumokat.

Feladatok

  • Elektronikai panelek, berendezések beültetéséhez, javításához, összeszereléséhez kollégákat keresünk, Balatonboglárra.

Elvárások

  • A munkakörrel szembeni elvárások: a hatékony munkavégzésre való törekvés, csapatmunka, precizitás.
  • Rehabilitáltak jelentkezését is várjuk!

Előnyök

  • Elektronika terűleten szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Bérezés, megállapodás szerint!
  • A műszakpótlék napi 2500Ft.
  • Munkábajárás támogatása 15 ft/km.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos